Ubytování / Harusova chalupa / Pokoje - Ubytování Nové Město na Moravě

Ubytování / Harusova chalupa / Pokoje

Stylové ubytování v nově zrekonstruované historické budově ve třech dvoulůžkových pokojích (č. 2,3,4) a jednom apartmánu až pro 6 osob (č. 5). Každý pokoj je vybaven masivním jasanovým nábytkem a disponuje svým vlastním sociálním zařízením. Dvě plnohodnotná lůžka se nacházejí také v dětské herně. Hosté mohou využít velkou vybavenou kuchyni a společenskou místnost s krbem a nově zřízeným WC.  Ve společenské místnosti, ve které kdysi bývala konírna, může posedět až 26 lidí. Wi-fi v celé budově.

V Harusově chalupě není povolen pobyt zvířat. Vaše domácí mazlíčky rádi ubytujeme v chaloupce nebo v hlavní budově. Děkujeme za pochopení.


Pokoj č. 2

Dvoulůžkový pokoj, masivní jasanový nábytek, vlastní sociální zařízení.

Pokoj 2pokoj č. 2Pokoj č. 2 koupelnaKoupelnaPokoj č. 2Foto Harusovy chalupy a společenské místnosti zde.


Pokoj č. 3

Dvoulůžkový pokoj, masivní jasanový nábytek, vlastní sociální zařízení

Pokoj 3Pokoj č. 3PokojPokoj č. 3KoupelnakoupelnaPokoj č. 3 koupelnaPokoj č. 3Foto Harusovy chalupy a společenské místnosti zde.


Pokoj č. 4

Dvoulůžkový pokoj (manželská postel), masivní jasanový nábytek, vlastní sociální zařízení, WI-FI

Pokoj č. 4Pokoj č. 4KoupelnaPokoj č. 4 koupelnaPokoj č. 4Foto Harusovy chalupy a společenské místnosti zde.


Apartmán č. 5

Třípokojový apartmán až pro 6 osob: 3 lůžka v jednom pokoji + rozkládací gauč v obýváčku + pevné manželské lůžko ve třetím pokoji,  masivní jasanový nábytek, vlastní sociální zařízení, WI-FI

Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5Apartmán č. 5 skříň Apartmán č. 5Apartmán č. 5 koupelnaApartmán č. 5 koupelnaApartmán č. 5 koupelnaApartmán č. 5Foto Harusovy chalupy a společenské místnosti zde.


První zmínky o Harusově chalupě pocházejí již ze 17. století, kdy na tomto statku žil Jan Harus, sedlák, jehož polnosti a lesy se táhly až na vrchol přihlého kopce. Ten se po něm dodnes nazývá Harusův kopec.

Penzion sousedí s historickým stavením, ve kterém část dětství strávil J. V. Pleva, autor Malého Bobše. V okolí Harusovy chalupy se natáčely některé scény z historického filmu Malý Bobeš.

V blízkosti penzionu si můžete prohlédnout kapličku v podobě lurdské jeskyně a projít se po půvabné kamenné křížové cestě.